Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi
Whatsapp Sipariş Hattı 0533 542 36 58
Firmamız hakkında özgeçmiş ve faaliyet sayfamızdır.

Özen Uluslararası Çiçekçilik olarak 1983 yılından bu yana Ä°stanbul Kadıköy'deki çiçek maÄŸazamızda siz deÄŸerli müÅŸterilerimize kalite,güven ve titizlik den hiç istismar vermeden bugüne kadar hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
 

Firmamız online çiçek satışına 1999 senesinde baÅŸlamış olup, sitemiz üzerinden beÄŸendiÄŸiniz ürünleri sevdiklerinize en kısa sürede, en taze ve profesyonel bir ÅŸekilde teslimatı gerçekleÅŸtirmektedir.
 

Özen Uluslararası Çiçekçilik ; daima yeniliklere açık oluÅŸumuzla, profesyonel kadromuz, hızlı servis anlayışımız,zengin ürün çeÅŸidi,koÅŸulsuz müÅŸteri memnuniyeti ile siz deÄŸerli müÅŸterilerimizin 7/24 online Ä°stanbul Anadolu - Avrupa yakası ve tüm Türkiye'ye Ä°nterflora Çiçekçiler DerneÄŸi aracılığı ile en hızlı ÅŸekilde sipariÅŸlerinizi sevdiklerinize teslimatını yapıyoruz.
 

Özen Uluslararası Çiçekçilik Ä°nterflora DerneÄŸinin üyesi olma ayrıcalığı ile dünyanın her ülkesine online veya telefonla sipariÅŸ verebilir, sevdiklerinize güzel bir süpriz yapabilirsiniz.
 

Sizleri de bir gün müÅŸterilerimiz arasında görmek dileÄŸiyle iyi alışveriÅŸler dileriz.